سلام.
من آرش هستم. می‌خوام تو این مقاله شمارو با شرکتمون و تیممون آشناتون کنم.

بیاین اول در مورد شرکت نیتابین صحبت کنیم

ما چندین سال پیش با یه گروه طراحی سایت شروع به کار کردیم و بعد از چند ماه مدیریت وبسایت و فروشگاه‌های اینترنتی هم در دست گرفتیم و در همین حین بود که سایت‌های شخصی خودمون هم ساختیم. مدتی گذشت که تصمیم گرفتیم کارو گسترش بدیم و اینجا بود که شرکت نیتابین تاسیس شد البته اینم بگم که چند نفر از گروهمون تغییر کردن.

توی دفترما طراحی سایت ، مدیریت وبسایت و فروشگاه‌های اینترنتی،و البته همکاری با شرکت‌های تولیدی و وارد کنندگان کالا انجام میشه. در رابطه با طراحی سایت هم تولید محتوا، سئو و حتی مشاوره برای طراحی سایت دلخواهتون رو هم انجام میدیم.

من کارشناسی نرم افزار خوندم و مدیر شرکتم. طراحی سایت و برنامه نویسی رو انجام میدم و تو کارها به صورت گروهی به بقیه کمک می کنم . قسمتی از کارهای مالی و حسابداری رو هم در دست دارم. تیم شرکت متشکل از ۷ نفر هست که البته تعداد ما هر روز در حال افزایش هستش و این تعداد به بخش‌های مختلف تقسیم میشن :

بخش اول بخش سخت افزاری و نرم‌افزاری هست که آریو اونهارو بر عهده داره. علاوه بر این کارهای عکاسی و فوتوشاپ رو  نیز انجام میده و قسمت بازرگانی رو هم میگردونه !

تو بخش بعدی مریم و سمیرا هستن که کارهای سئو ومحتوای سایت رو به عهده دارن. سمیرا تو طراحی سایت هم دست داره. طراحی اولیه سایت و صفحات داخلی دست سمیرا هستش و مریم قسمت ترجمه متون انگلیسی رو هم انجام میده.

یکی از برنامه نویس‌های ما علی ، دانشجوی رشته نرم افزار هست که گاهی هم توی طراحی به من کمک می کنه. علی طراحی UI رو انجام میده و خیلی هم دست تندی تو کد زدن داره !

 

تو بخش گرافیکیمون  مینا باهامون همکاری میکنه که بیشتر دور کار هست و تمام کارهای طراحی گرافیکی و فوتوشاپ ما رو انجام میده.

و آخرین فردی که به جمع ما اضافه شد سوسن هستش . سوسن IT خونده و تو تمام بخش های شرکت کمک و مشارکت میکنه.

در کل شرکت نیتابین با تلفیق هنر گرافیک دیجیتال و تکنیک های برنامه نویسی، وبسایت های شرکتی ، شخصی و فروشگاهی برای شما طراحی میکنه.در صورت تمایل شما میتونیم مدیریت و پشتیبانی ۲۴ ساعتش رو هم انجام بدیم و محتوا و سئوش هم در دسترس میگیریم.شرکت طراحی سایت نیتابین از همان ابتدا، یعنی مرحله ارائه مشاوره های اولیه تا زمانی که طراحی صفحات وب به اتمام می رسدو خدمات تکمیلی سایت ادامه می یابد، ارائه کلیه خدمات مربوط به وب را استانداردسازی کرده است که جزو سیاست گذاری های راهبردی این شرکت ماست. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه پشتیبانی از جمله روش های راهبردی ما در کار است، روشی که رضایت مشتریامون رو دربر داشته. طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته می شود.هدف ما طراحی سایت حرفه ای و زیبا بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است.

نام ثبتی : بارَنگ یادگارِ نیتا

برند تجاری : نیتا بین

 

مدیریت : آرش رحیمی